Massaaž / Näohooldus

Hoolitsus on klassikalisel Rootsi massaažil põhinev kogu keha/kehapiirkonna lihastöötlus õliga. Massaaživõtted ja tugevus on valitud vastavalt kliendi soovidele ja vajadusele.
Rosmariini-ja männiekstrakt lõdvestavad väsinud lihaseid ja kangeid liigeseid. Sobilik enne ja pärast sportlikku tegevust.
Lümfimässaaž mõjutab kõige enam naha all olevat lümfisüsteemi, aga ka vereringet ja ainevahetust. Sobib eelkõige inimesele, kellel on probleeme tursete ja paistetustega (käed/jalad), aga ka inimestele, kes mingil põhjusel tugevat massaaži võtta ei saa.
Jalatallal vajutatakse läbi punktid, millega on võimalik mõjutada kehas olevate organite tööd. Sobib lihtsalt lõõgastuseks, kui ka veidi spetsiifilisemate kaebuste leevendamiseks.
Kivid kiirgavad erinevat energiat. Vastavalt iga tšakra täiusele - tühjusele asetatakse sellele tasakaalustamiseks sooje kive. Alustades peast üle selja varvasteni ja eestpoolt keha peast üle kõhu varvasteni. Sügavalt lõõgastav, eksklusiivne protseduur mis mõjub uinutavalt.
Pehme ja lõõgastav kogu keha massaaž lavendli, kummeli ja magusmandli õliga, millele järgneb kerge näohooldus.
Aroomimassaaž on tõeline elamus nii hingele kui kehale. Pindmine eeterlike õlidega teostatav massaaž, kus igal õlil on oma kindel toime. Aroomimassaažiga saab vähendada stressi, parandada naha elastsust, vähendada lihaspingeid, unehäireid ja vererõhu kõikumist.
Hiina meditsiinil baseeruv energeetiline massaaž annab energiat ja korrastab meeli. Õrnade soojade õlidega parim stressivastane lõõgastus! Massaaži käigus stimuleeritakse sujuvate liigutustega energiakanaleid. Rahustav, puhastav, nahka ja lihaseid toniseeriv ja trimmiv. Pakub naudingut ja annab hea une.
Meemassaaž on üks iidsetest ravimassaažidest. Mett kasutatakse selles kleepainena, mille abil on võimalik organismist eemaldada saastatud energiat ning naha kaudu imendudes annab mesi edasi oma head raviomadused. Paraneb füüsiline vorm ja ainevahetus. Samuti soodustab meemassaaž seedimist ja toitainete omandamist.
Looduslik Himaalaja kristallsool on ladestunud ajal mil looduses puudus saastumine ja sisaldab 84 inimese kehale vajalikku keemilist elementi. Soolast saab abi palaviku, külmetuse, bronhiidi, närvilisuse, unetuse, naha ja liigesehaiguste puhul. Pehme, nahka kooriv, mineraliseeriv rahustav massaaž naturaalsest kangast kubudega mis niisutatakse õlis.
Protseduuri käigus teostatakse eriliselt sügav närviteid jälgiv massaaž keha tagumisele poolele, pöörates erilist rõhku seljale ja alustatakse peast. Eriliselt mõnus ja sügavalt lõdvestav massaaž mille käigus vabanevad pinged.
Massaaži eripäraks on kuppude abil tekitatav vaakum, mis saavutatakse kuppe kehapinnale asetades. Kupumassaaž aitab organismi lümfi- ja vereringet ning ainevahetusprotsesse parandada. Vaakum vähendab lihaspingeid, trimmib nahka ja puhastab poore.
Klassikaline Rootsi massaažil põhinev kehapiirkonna lihastöötlus õliga, mille käigus lisatakse ka massööriga läbirääkides probleemsele kohale kuppe. Kupumassaaž aitab organismi lümgi- ja vereringet ning ainevahetusprotsesse parandada.