Accordion SampleKuivkoorimine uuendab nahka. Kadaka, sidruni ja mereekstraktidega detox õli aitab väljutada jääkaineid, stimuleerida vereringet, ühtlustada naha pinda.
Eksootiline kehamähis, mis niisutab nahka, muudab selle pehmeks ja siidiseks. Nahk muutub säravaks, elujõuliseks ja sädelevaks. Mähise ajal tehakse kliendile ka väike näohooldus. Hoolitsust viiakse läbi Inglismaa luksusbrändi ELEMIS'ga. Elemis kasutab meie maakeralt naturaalselt saadavaid ressursse. Võimsad mere ja taimede toimeained koos keerukalt segatud aromaatsete lõhnadega on Elemise toodete aluseks ning koos tehnoloogiaga on neid naturaalseid saadusi võimendatud. Elemis on koht, kus loodus- ja nahatehnoloogia kohtuvad.
Kortsude-ja vananemisvastane, pinguldava efektiga hooldus. Parandab naha elastsust, vähendab kortse, taastab rakkudevahelist toimimist, noorendab nahka. Hoolitsust viiakse läbi Inglismaa luksusbrändi, ELEMIS'ga. Elemis kasutab meie maakeralt naturaalselt saadavaid ressursse. Võimsad mere ja taimede toimeained koos keerukalt segatud aromaatsete lõhnadega on Elemise toodete aluseks ning koos tehnoloogiaga on neid naturaalseid saadusi võimendatud. Elemis on koht, kus loodus- ja nahatehnoloogia kohtuvad.
Mineraalidega rikastatud hooldus, mis toidab ja annab sära väsinud ja stressis nahale. Muudab naha siledamaks ja klaarimaks. Hoolitsust viiakse läbi Inglismaa luksusbrändi ELEMIS'ga. Elemis kasutab meie maakeralt naturaalselt saadavaid ressursse. Võimsad mere ja taimede toimeained koos keerukalt segatud aromaatsete lõhnadega on Elemise toodete aluseks ning koos tehnoloogiaga on neid naturaalseid saadusi võimendatud. Elemis on koht, kus loodus- ja nahatehnoloogia kohtuvad.
Kulmud korrastatakse vastavalt soovile, kas kitkumise või vahatamise teel.
Kulmud korrastatakse vastavalt soovile, kas kitkumise või vahatamise teel.
Kulmud korrastatakse vastavalt soovile, kas kitkumise või vahatamise teel.